צפה בגרסא המלאה : שרימפס שרי

זהר
Friday 09/06/2006, 18:43
באיזה גודל הם מתחילים להתרבות?

זהר

Friday 09/06/2006, 19:10
(באיזה גיל)
5-6 חודש :up:

זהר
Saturday 10/06/2006, 00:04
אני לי מושג בני כמה הם. אני יודע שמדידת גודל היא בעיתית, אבל בכל זאת?...

זהר

udi_hakim
Saturday 10/06/2006, 00:07
--------

באורך כמו הקוים למעלה ואף יותר קטנים...
הדבר מאוד תלוי בטמפ' באקווריום!

אל תצפה שיתרבו כל כך ב29 מעלות! אצלי באקווריומי רביה של השרי נכון לעכשיו כמעט ואין רבייה לעומת החורף שהייתה בערך הטלה ביום!

bocbot
Saturday 10/06/2006, 07:59
זהר שלום
שים להם מעט ריצייה וגווה מוס , קמצוץ מזון של חב' היקרי {קראב או פלקו} ותחזה בפיצוץ אוכלוסין, מידי פעם תבדוק את הפילטר היות והלרוות יכולות להסחף לתוכו.
בהצלחה :lol:

רותם
Saturday 10/06/2006, 08:32
הטמפרטורה היא בהחלט נדבך חשוב,בטמפרטורה של 24-25 תוכל לראות אותם מתרבים היטב,
בטמפרטורה שיש בימים האחרונים בהחלט יש להם סיכוי להתרבות אך ההטלות תהיינה קטנות יותר וכמו כן התדירות תפחת.
באופן אישי אני לא מאמין במזון ייעודי לשרימפס בגלל עלותו שאינה מוצדקת.

zula
Saturday 10/06/2006, 09:27
אצלי זה קרה הפוך השרימפסים התחילו להתרבות שהתחיל להיות חם יותר והטמפ' עלה ל26-27 מעלות (מ23-24) אבל תאמת עכשיו שאני חושב על זה זה יכול להיות גם בגלל שהחלפתי להם אתה האוכל מאניו נון לטטרה ביטס (שתי הדברים קרו יחד אז אני לא יכול לדעת מה הגורם :lol: )

udi_hakim
Saturday 10/06/2006, 15:02
אין שום קשר בין האוכל לקצת ההתרבות, אנין נון או טטרה ביטס, היקארי או אושן ניוטרישן....
את השרימפסים זה לא מעניין! הם לא אמורים לאכול כזו כמות של חלבון בטבע, הם ניזונים מאצות...

zula
Saturday 10/06/2006, 15:09
אז כנראה זו הטמפ' :wink:

bocbot
Saturday 10/06/2006, 17:31
על פי ניסיונות שערכתי ,המצב המיטבי לשרימפסים הינו הזנה בהיקרי לסרוגין עם קישוא חלוט, תמצית של מים ירוקים וכמבן אצות, עם זאת ,מאחר ושרימפסים חוגגים על גופות הרי שברור כי הם אינם צמחוניים בלבד.ולכן אין לתת להם רק אצות, לדעתי קיימת זהות לריבוי אנציסטרוסים בכל שלבי הגידול.

elminister
Saturday 10/06/2006, 19:14
בהחלט יש לשלב מזון עתיר חלבונים מקיר לקיר, השרימפסים הם אוכלי כל ואינם צמחוניים בלבד.
אגב, שרימפסים אוכלים גם סרטנוננים זעירים אחרים (מה שהופך אותם לטורפים זעירים), לכן דפניות, ארטמיה שזה עתה בקעה (נאופלי) או דפניות יכולים להיות מזון חי מעולה עבורם.
לגבי התסופות הצמחיות - כמובן שאני מסכים עם קודמי.
אני רק חייב לשאול, מדוע קישוא חלוט ולא קישוא טרי?

רותם
Saturday 10/06/2006, 21:16
אין שום קשר בין האוכל לקצת ההתרבות, אנין נון או טטרה ביטס, היקארי או אושן ניוטרישן....
את השרימפסים זה לא מעניין! הם לא אמורים לאכול כזו כמות של חלבון בטבע, הם ניזונים מאצות...
לא מדוייק בכלל ידידי.
השרימפסים הם אומניוורים, הווה אומר שכל מזון הן בשרי והן צמחי ישמש להם כמזון.
בטבע מעבר לאצות הם ניזונים גם משרימפסים אחרים,דגים מתים והגדולים שבהם גם צדים בכוחות עצמם.

maor_18
Saturday 10/06/2006, 22:31
אז בעצם מה התנאים לרבייה של שרימפס שרי?
באקווריום קיבוצי עם מקומות מסתור הם ישרדו?
ידוע שמשריצים אוכלים את השרצים שלהם.. הם יאכלו גם את הבייבי שרימפס?

רותם
Saturday 10/06/2006, 22:37
אז בעצם מה התנאים לרבייה של שרימפס שרי?
באקווריום קיבוצי עם מקומות מסתור הם ישרדו?
ידוע שמשריצים אוכלים את השרצים שלהם.. הם יאכלו גם את הבייבי שרימפס?
שום תנאין מיוחדים,טמפרטורה מתאימה,מזון,החלפות מים=התרבות תקינה.
באקווריום קיבוצי הם בהחלט יתרבו מקומות מסתור יסייעו בהעלאת אחוזי השרידה וכן דגים שונים ולאו דווקא משריצים עלולים לנשנש את צאצאי השרימפס.

udi_hakim
Saturday 10/06/2006, 23:37
לא מדוייק בכלל ידידי.
השרימפסים הם אומניוורים, הווה אומר שכל מזון הן בשרי והן צמחי ישמש להם כמזון.
בטבע מעבר לאצות הם ניזונים גם משרימפסים אחרים,דגים מתים והגדולים שבהם גם צדים בכוחות עצמם.

לא שללתי את העובדה שהשרימפסים צריכים חלבון... להפך, זה ברור שכן.
באקווריום הבייתי כמות האצות מזערית ובד"כ מאכילים באוכל כמו טטרה ביטס או אנין-נון בלבד, כלומר יוצא שהתזונה של השרימפס היא רובה ככולה חלבונית, ועלה המצב הזה דיברתי.