צפה בגרסא המלאה : תוכנות , יומן לניהול האקווריום

elminister
Thursday 18/10/2001, 08:25
שלום לכולם!
והשאלה היומית היא: האם אתם מנהלים רישום כלשהוא בקשר ל:
סוגי הדגים שלכם, מתי נקנו (ובכמה כסף)
מתי החלפתם מיים, ניקיתם פילטר , או כל פעולה אחרת?
האם אתם כותבים ביומן? או משתמשים בתוכנה?
אני אישית עובד עם התוכנה TankMinder אמנם היא קצת מיושנת אבל עושה את העבודה יוצאת מן הכלל ושומרת את כל האינפורמציה (אני כותב שם הכל, מתי רכשתי כל דג וכמה הוא עלה , מתי ביצעתי החלפות מיים, שיניתי את המדיה של הפילטר וכ"ו).
אז קדימה, אל תתבישו, ספרו על עצמכם!
ELMINISTER

fish in heaven
Thursday 18/10/2001, 12:00
אני אישית משתמש ב NOTEPAD
שני קבצים - אחד יומן אירועים ועוד אחד יומן קניות

לא ממש אהבתי את ה TANK MINDER, אבל לפי דעתי לנהל יומן זה דבר מאוד חשוב!!! עוזר לך לדעת מה קורה באקווריום ומה השתבש.

קובי
Thursday 18/10/2001, 17:44
אני משתמש בזיכרון שלי ובדפים מודפסים. למה הכוונה ? עקרונית אני זוכר את מחירי והזמן פחות או יותר שבו קניתי את הדגים שלי.
ליד כל אקווריום יש טבלה מודפסת שאומרת מה צריך לעשות ומתיי. (פעם בשבועיים - ניקוי פילטר, פעם בשבוע החלפת מים, פעם ביומיים אוכל וכו').

Diveboy
Friday 19/10/2001, 18:37
חלק מהדגים שלי מנהלים יומן בעצמם, ובו הם כותבים כל מה שהם רוצים ואני לא מגביל אותם. למשל, הטטרה כתבה: "יומני היקר, הבוקר התעוררתי וראיתי מולי פנים מדהימות, המגדל שלי מה-זה-חתיך. עכשיו ברצינות, הורדתי את התוכנה טנקמיינדר אני חושב, והיא הופעלה דרך דוס מה שמילא לי את הדסקטופ בעשרות קבצים, משהו מטורף. עדיין לא הפעלתי אותה אבל זה כבר נראה לי מפגע.

elminister
Friday 19/10/2001, 18:48
הצעה שלי:
צור תיקיה בשם מסויים
ופתח את כל הקבצים שם.....
ואז תריץ את הSETUP....
כמובן שזו גרסת DEMJO ל-30 יום...והיא ממש טובה.
התוכנה הכי טובה היום בשוק היא Aquarix המכילה מסד נתונים שלם של כל הדגים והצמחים. היא הכי מקצועית שראיתי (וגם עולה הרבה כסף)
ELMINISTER

Saturday 20/10/2001, 09:05
שמעו אני לא משתמשת בשום תוכנה אלה בזיכרון אתמול עיצבתי מחדש את האקווריום שלי למרות שאין מה לעשות כי האקווריום שלי הוא בסך הכל 50 סמ

john the fisherman
Tuesday 30/10/2001, 07:32
אני אישית ממלא את כל האינפורמציה ב i paq שלי...ותאמינו לי שהוא ימשיך לצפצף עד שהמשימה תושלם..מומלץ מאוד .....
ולמי שאין מחשב כף יד..ה outlook
נותן פתרון מצויין ..רק לוודא שהוא פעיל...בסטרט אפ...:}...

fish in heaven
Tuesday 30/10/2001, 22:23
יפה :smile: הרעיון של ה I PAQ או PALM או כל דבר אחר
רק שאני עני מרוד ואין כסף :smile:

fritz_df
Wednesday 31/10/2001, 23:05
לכל בעלי ה- PALM:
קיימות שתי תוכנות לניהול אקווריומים (בעיקר DATA BASE של כימיה, אבל גם מעקב אחרי דגים, מחלות ועוד).
AQUAPILOT- הפשוטה (והזולה) מהשתיים
AQUATRAC- יותר יפה (צבעונית) עם מחשבון ייעודי ועוד אבל גם יותר יקרה (18$).
אני עוד לא ניסיתי אף אחת מהן כי מצאתי אותן רק עכשיו בזכות הפורום...

john the fisherman
Friday 02/11/2001, 06:32
גדול !!!

ידוע לך על תוכנה ל
pocket pc???

הכוונה ל i paq

fish in heaven
Sunday 16/12/2001, 06:28
תוכנה נוספת לפאלם שמצאתי (כנראה אני קונה VISOR DELUXE בשבוע הקרוב) היא AQUANOTES, לא ממש משוכללת אבל FREEWARE !
http://thetford.org/AquaNotes/