צפה בגרסא המלאה : נענע

avi378
Tuesday 27/09/2005, 01:34
שלום לכולם!
שאלה טפשית, אבל כשאתם מדברים על נענע לבריכה אתם מתכוונים לצמח התבלין נענע??
והאם שמים בתוך המים או על הגדה?

alexgo
Wednesday 28/09/2005, 17:46
גם אני רוצה לדעת
תודה

יונתן
Wednesday 28/09/2005, 19:03
http://www.aqua.org.il/aquadex/

yanir-x
Sunday 09/10/2005, 10:03
--------

tal2021
Sunday 09/10/2005, 13:07
שלום לכולם!
שאלה טפשית, אבל כשאתם מדברים על נענע לבריכה אתם מתכוונים לצמח התבלין נענע??
והאם שמים בתוך המים או על הגדה?

שאלה לא טיפשית בכלל

תבלין הנענע יכול לשמש צמח גדה מצוין
אתה מרויח מזה כפליים גם אתה יכול לשתות אחלה תה וגם הוא מוסיף המון ירוק בגדה

צמח זה חובב מים בצורה לא רגילה והתנאים בברכה יספקו לו את המוטיבציה לגדול בפרעות :up:

Double Delta
Sunday 09/10/2005, 22:50
לגבי הקישור- הוא שגוי, הקישור מפנה לצמח שנקרא אנוביה... נכון ששם המין הוא- barteri var. nana, אבל אין כל קשר בין האנוביה ננה לבין הנענע שאנחנו מכירים.

אכן הכוונה היא לצמח התבלין וכמו שטל אמר, מדהים מה שהוא יכול לעשות כשמגדלים אותו בגדה...
לאחר שסופקתי בתוצאות הבדיקה על שני מינים של נענע (ה"רגילה" והנענע-לבאה), עכשיו אני בודק צמח תבלין נוסף- הלואיזה ולאחריו אני אבדוק את התגובה של צמח המרווה... כעקרון, אני צופה תוצאות מספקות מאוד.

yanir-x
Monday 10/10/2005, 06:28
לגבי הקישור- הוא שגוי, הקישור מפנה לצמח שנקרא אנוביה... נכון ששם המין הוא- barteri var. nana, אבל אין כל קשר בין האנוביה ננה לבין הנענע שאנחנו מכירים.

אכן הכוונה היא לצמח התבלין וכמו שטל אמר, מדהים מה שהוא יכול לעשות כשמגדלים אותו בגדה...
לאחר שסופקתי בתוצאות הבדיקה על שני מינים של נענע (ה"רגילה" והנענע-לבאה), עכשיו אני בודק צמח תבלין נוסף- הלואיזה ולאחריו אני אבדוק את התגובה של צמח המרווה... כעקרון, אני צופה תוצאות מספקות מאוד.

אההה :oops: תודה על המידע שבי :up:

Cobalt
Monday 10/10/2005, 08:08
שאלה מצויינת שרצה פה בכמה גרסאות,
מנסיוני יש הרבה מאד סוגי נענע,
התוצאות הכי טובות זה נענע בר שמשהו הביא לי מואדי קלט (נענע מאד חריפה ובדיעבד היה אסור להוציאה כי ואדי קלט הוא שמורת טבע :oops: )
ואחריו לא הנענע הרגילה אלאל מנטה שקונים במשתלות,
למנטה עלים כהים וללא שערות וריחו עז יותר. הוא גדל הרבה יותר טוב במים מנענע רגילה (שגם גדלה טוב מאד)
יחיאל

avi378
Monday 10/10/2005, 12:45
אחלה, החכמתי!

עין_הדג
Friday 14/10/2005, 02:04
קובאלט
אפשר לקבל ילדים מהנענע בר ההיא ?

אני גידלתי נענע רגילה ונענע מרוקאית
שתיהן הותקפו קשות על ידי אציל הנענע והושמדו.
מאידך גיסא הרוזי בארבים זללו את הגלמים שלו והיו מאושרים .