צפה בגרסא המלאה : סוגים שונים של קריבים

קריב קריבנסיס
Friday 21/12/2001, 20:12
אני יודע שיש עוד לפחות 20 סוגים של קריבים
אם מישהו יודע איפה אפשר לקנות קריבים שונים מהרגילים שנימצאים בכל חנות כימעט, אני מאוד ישמח !

תודה רבה

elminister
Saturday 22/12/2001, 06:38
גם אני הייתי רוצה לדעת...
יש לי זוג קרבינסיסים ממש צהובים (ודיי שמנמנים ).
רציתי לקנות עוד כמה, אבל כל הסוגים שראתי היו יותר מאורכים ובגוונים הרבה יותר אפרוריים...
(אלו ממש תת-מינים שונים) ולא השפעת מזון או תנאים...וחבל..

בלי קשר אני מחפש גם רמירז ארוך סנפיר (דג מדהים)
ELMINISTER

קובי
Saturday 22/12/2001, 07:34
רגע רגע כפיר - אל תשכח שדגים בחנות לא נראים בדיוק במיטבם. הרי מי כמוך לדעת שאלטישפינוזה נראים זוועה בחנות (אפור עם פס שחור כזה) וכמה ימים עם טיפול טוב בבית מוציאים מהם גוונים ירוקים, סגולים, צהובים, כחולים ואדומים (וכל זה על דג אחד).

אל תסתמך על צבעי הדגים בחנות !

elminister
Sunday 23/12/2001, 01:35
אלו ממש תת-מינים שונים) ולא השפעת מזון או תנאים...וחבל..

לא , לא אחי...
מדובר על דג פשוט שונה!!!
אני לא כל כך מבין בקרבנסיסים.
אבל שאלתי בדני-דג והמוכרת אמרה לי שישנם 5 סוגים שמביאים לארץ...ואת שלי אין לה במלאי...
בעסה...
ELMINISTER

Wild Blue
Sunday 23/12/2001, 04:31
elminister אל תתקרב לרמירז ארוך סנפיר זה דג על הפנים מבחינת הסתגלות לסביבה חדשה הוא חלש גנטית ורגיש מאוד למחלות בעיקר ריקבון סנפירים
כמו כן הוא לא מספיק מהיר בזמן האכלות כד להסיג מספיק מזון אם הוא חי בתנאי תחרות אם דגים אחרים עדיף לך את הרמירז הרגיל

עדי
Sunday 23/12/2001, 04:37
למירב ידיעתי וזכרוני ראיתי שכאלו בחוות גידול בנווה ימין "חוות הזהב" (??)
אני אכן מסכימה עם אלמיניסטר אודות הרמירז הארוך.

קריב קריבנסיס
Sunday 23/12/2001, 05:23
אלימניסטר-מאיפה קנית אותם?
ואם אתה יכול לשלוח לי תמונה של הסוג שלך כדי שאני ידע אם יש לי כאלה או לא...

המספר אי סי קיו שלי הוא : 23505062

קובי
Sunday 23/12/2001, 06:55
כפיר אני מצטט מדבריך:

רציתי לקנות עוד כמה, אבל כל הסוגים שראתי היו יותר מאורכים ובגוונים הרבה יותר אפרוריים...

מאחר שאמרת שהגוונים שלהם יותר אפרוריים - התגובה שלי הייתה שאי אפשר להסתמך על גווניהם האפרוריים של דגים בחנות - מכיוון שבדרך כלל בחנות הם לא במיטבם ולא בצבעיהם הבולטים ביותר.

אם התכוונת שהצבעים שלהם בטבע הם גם אפרוריים - אז מתנצל שלא הבנתי נכונה :smile: .

elminister
Sunday 23/12/2001, 21:33
הסוג שיש לי הם:
http://hjem.get2net.dk/Best_of_the_Web/intropage.html

(יש כאן גם הסבר מצויין על הדג)
אלה שראיתי בחנות, פשוט אפורים עם מבנה גוף שונה לחלוטין (הרבה יותר צרים וארוכים...).
לצערי לא מצאתי תמונה...

לגבי הרמירז...אצלי הוא שורד יותר מחצי שנה..נקווה שיהיה בריא (אני מחפש לו שותפים)
ELMINISTER

קריב קריבנסיס
Sunday 23/12/2001, 23:43
לי יש גם את הסוג הזה חשבתי שיש לך את הסוג הצהוב הכהה הגוץ...

בחנויות הדגים יותר דהויים כי אין להם על מה להיסתוות(חצץ) ביגלל זה הם דהויים אני חושב