צפה בגרסא המלאה : מיסוס פד"ח דרך פילטר

abirdh
Tuesday 15/06/2010, 18:43
היי,

כרגע יש לי רק פד"ח DIY של שמרים וסוכר.
ראיתי שאנשים (בעיקר בחו"ל) מכניסים את צינורית יציאת הפד"ח ישר לפתח יניקת המים של הפילטר כך שהבועות נשאבות לתוך הפילטר ומתמוססות בתוכו.

לכאורה זה מעולה, 100% מיסוס אי אפשר לראות בכלל שיוצאות ולא בועה הכי קטנה מפתח הפליטה של הפילטר.

השאלה:
האם זה פוגע בפילטר מבחנית נזק למנוע
האם זה פוגע במדיות הביולוגיות?

הפילטר שברשותי זה RENA XP3

אשמח לתשובות :up:
תודה!

Saar.b.l
Tuesday 15/06/2010, 19:52
אני לא חושב שזה פוגע בפילטר כי הרבה ממליצים על זה ויש הרבה שגם עושים את זה אבל חכה לתשובות של אנשים שמבינים יותר

ohad204
Tuesday 15/06/2010, 20:48
לפי מה שאני יודע הפד"ח יכול להתרכז בפילטר (כמו שחמצן נכלא בפנים כשמפעילים פילטר), כך שהספיקה יכולה להיפגע
בנוסף ה-CO2 שהוא חומצי נראה לי שיכול לאכל את הפילטר מבפנים (לא יודע כמה זה חמור)

abirdh
Tuesday 15/06/2010, 21:06
לפי מה שאני יודע הפד"ח יכול להתרכז בפילטר (כמו שחמצן נכלא בפנים כשמפעילים פילטר), כך שהספיקה יכולה להיפגע
בנוסף ה-CO2 שהוא חומצי נראה לי שיכול לאכל את הפילטר מבפנים (לא יודע כמה זה חמור)

לאכל את הפילטר?
לדעתי זה לא הגיוני, הסיבה הראשונה זה שכבר בפילטר זה מתערבב עם מים והריכוז אינו גבוה כך שזה לא נשמע לי הגיוני..

הדבר שהכי חשוב לי לדעת זה עם זה יכול לגרום נזק למדיות הביולוגיות? או יותר נכון לבקטריות על המדיות?

את הנושא של החמצן שנכלא בפילטר אני אבדוק בניסוי וטעייה, בלי קשר מי שיש לו פילטר RENA מכיר שתמיד יש אוויר בפילטר אך ככה הוא עובד. (רואים את זה כי הוא שקוף)