צפה בגרסא המלאה : הודעה חשובה {חובה לכנס}?!!

wesamm
Wednesday 27/01/2010, 22:14
שלום רב לכולם .
יש לי אוקווריום גדול ותקין ועם הציוד הכי מתאים וחדש .
שלשום ביקרתי בחנות דיג בשםXXXXXXXXXXX
[SIZE=2]שאלתי את בעל החנות על דגים שיחיו באוקווריום גדול בלי שצריך גוף חימום , אז הוא אמר דגי זהב קניתי 4 דגים גודל דג 12 ס"ם ב100 שקל עד כאן סבבה . ושאלתי האם יש עוד דגים חיים בלי גוף חימום אז התלבט קצת ואז אמר לי שהכרישים יחיו גם אז סמתי את היד על הזכוכית של דגי זהב הייה מאוד קר ועל הזכוכית של הכרישים הייה חם .
אז חזרתי עוד פעם ועוד פעם האם אתה בטוח שהכרישים יחיו בלי חימום אז אמר לי כן . קניתי 5 דגים כ 10 ס"ם כול דג ב 100 שקל .
סמתי את הדגים כ20 דקות במים בסכית עד שקיבלו את הטפרטורה המתאימה וסמתי קצת קצת מים מהאוקווריום בסכית , ואחר מכן שיחררתי את הכרישים עם דגי הזהב מה שיש לי באוקווריום .
ואז ביום השני מצאתי כריש בקרקעית האוקווריום מת וביום שאחריו עוד אחד מת ועוד דג נלחם על חייב ואז רצתי קניתי גוף חימום 300 ואט וסמתי על טימפרטורה 25 ותוך שעתיים התחמם האוקווריום והדג שנלחם על חיו נולד מחדש וחי עם השנים שנשארו מהחמשה .
היגעתי לחנות הנ"ל ודיברתי עם בעל החנות והסברתי את הבעיה ואם אפשר לזכות אותי או שיתן לי במקום השניים שמתו (לקחתי אותם איתי לחנות) .
ואז אמר לי לא מזכה והבעיה באוקווריום שלך ואפילו לא רצה לשמוע אותי וסגר את החנות ועף וניסיתי להסביר לו שאחרי שנה בפגז XXXXXהחזרתי דג חי וזכו אותי עליו ולקחתי אחד אחר , אז הוא אמר לי אף אחד בעל הבית שלי והלך . (בעל החנות פשוט שקר לי ועבד עלי בפנים)

מבקש תגובות
תגובתי
לא מכובד להשמיץ סוחר שלא יכול להגיב להשמצות
שוני

IZ.O
Wednesday 27/01/2010, 22:41
קודם כל לפני ההשמצות על פרנסתו של אדם פנית אליו בנושא וניסתם להלבין את העניינים?

אכן עצוב לשמוע על מקרים כאלו אבל לבוא ולהרים טענות בלי שבעל החנות יהיה שות לנאמר פה זו לא כלום מאשר התקפה.

בבקשה תערוך את ההודעה כך שלא תכיל את שם הסוחר.
לא כל סוחר חייב לזכות אותך.. אין אחריות על דגים.. ומה שעושה חנות א' לא חייבת חנות ב' לעשות.

וגם מה הקשר של העניין לפורום זה?

FeL
Thursday 28/01/2010, 20:43
באמת אין קשר בין הודעה לפורום.
אני הייתי במצב דומה פעם. מוכר המליץ לי על דגים (אוסקרים) שלא התאימו לאוכלוסיה שלי ותוך חודשיים לא נשארה לי אוכלוסיה כלל.
אני מאשים רק את עצמי על זה שקניתי דגים בלי ללמוד עליהם קודם.
יתכן והמוכר לא ניסה לעבוד עלייך. אולי הוא פשוט לא ידע על תנאים דרושים לדג זה...
אז תלמד לקח לפעם הבאה קודם ללמוד על דג ורק אז לקנות אותו.
בהצלחה,
פליקס.