צפה בגרסא המלאה : מידע על עורבים

frontosa13
Tuesday 18/05/2004, 16:34
אוכל
התנהגות של גוזלים
וכו'

sharpy!
Tuesday 18/05/2004, 16:49
לא להחזיק גוזלים בבית, עורב חיה מאוד נקמנית, אם לקחת גוזל אפילו שנפל מקן את עלול להיות בצרות, הלהקה פשוט חגה במקרים כאלו מעל הבית בו מוחזק הגוזל ותוקפים את מי שלקח אותו. ראה הוזהרת.

אגב הדרך היחידה במקרה כזה להנצל היא להזמין פקח שיהרוג את אחד העורבים ויתלה אותו במקום גבוה סמוך לבית, הנבלה של העורב תרחיק את כל הלהקה.

snake_n_fish
Tuesday 18/05/2004, 18:13
זה בכל מקרה לא חוקי לגדל חיות א"י ככה שאין בשביל מה לשאול...

frontosa13
Tuesday 18/05/2004, 19:55
הבעיה זה שראיתי בידיוק חתולה עושה אמבוש על גוזל של עורב (כמעט בוגר, בצבעים כמובן)
ולא היה אף עורב אחר ( הורים שיגנו עליו) גם אין באיזור שלנו קן, אז ריחמתי עליו.
בקיצור הוא לא יודע עדיין לעוף והוא ניראה נורא תמים , לקחתי את הגוזל עד שילמד לעוף,
כרגע הוא נח בקופסת נעליים גדולה מרופדת בבגדים ישנים אחרי ארוחה שכללה:אוכל לכלבים רטוב
קצת מים(נעזרתי במזרק) וקצת חיטה.

קצת עזרה אם אפשר איך אני יגרום לו לעוף לצאת לעיר בריא בלי סכנה לטריפה וכו'
הכלבה שלי לא ממש אוהבת אותו והיא דיי קנאית אבל אין לי לב לזרוק אותו ככה בקופסא ברחוב.

snake_n_fish
Tuesday 18/05/2004, 23:06
תשמע בינתיים זה טוב לדעתי עד כמה שאני מבין בציפורים (ממש קצת...)
אתה תדאג להאכלה הוא ידאג לשאר..

LimpingFish
Tuesday 18/05/2004, 23:43
אגב הדרך היחידה במקרה כזה להנצל היא להזמין פקח שיהרוג את אחד העורבים ויתלה אותו במקום גבוה סמוך לבית, הנבלה של העורב תרחיק את כל הלהקה.
:o

פרונוטוזה, תנסה לדבר עם גן זאולוגי שקרוב אליך, בד"כ אפשר להביא להם והם מטפלים..
בהצלחה, ותעדכן

frontosa13
Wednesday 19/05/2004, 05:20
סיפרתי את הסיפור לשכנה שלי בנין ממול היא פנסיונרית והיא לקחה את הגוזל, אני מאמין שהיא
טטפל בו הרבה יותר טוב ממה שאני יטפל. :up:

Furcifer
Wednesday 19/05/2004, 23:41
אתה מזכיר לי מקרה דומה לפני כ-20 שנה מצאתי גוזל של עורבני והחלטתי לגדל אותו עד שיהיה עצמאי. אני לא אשכח את הצרחות שהוא צרח בכל בוקר, לאחר שבועיים לאבי נמאס מהצרחות שלו. הוצאתי אותו מהכלוב והוא עף אל החופש.

דרך אגב ישראל היא אחת המדינות המאוכלסות ביותר בעורבים ביחס לשטח.