צפה בגרסא המלאה : חתולים לא אוהבים מיזוג ?

fish in heaven
Monday 01/07/2002, 23:44
שלום לכם,
יש לי חתולה שברוב הזמן אוהבת לשרוץ בחדרים השונים בבית, אבל כאשר הקיץ מגיע והמיזוג נפתח, היא מתרחקת מכל החדרים הממוזגים - למרות שבהחלט חם לה בחדרים האחרים :roll:
דבר זה תמיד סיקרן אותי, למישהו יש הסבר?

שו
Tuesday 02/07/2002, 00:12
אני לא יודע על חתולים אבל הכלב שלי כל היום רובץ מול המזגן

קריב קריבנסיס
Tuesday 02/07/2002, 00:44
גם אצלי זה ככה..
כשלא היה לי מזגן בקומה השניה עד לפני כמה ימים החתולה שלי עלת למעלה ששם היה חם כי כל האויר החם עלה לשם...

ואין לי הסבר לתופעה המשונה הזאת.. :hair:

asaf
Tuesday 02/07/2002, 10:40
זאת סתם השערה אבל אוויר קר הוא הרי יותר כבד מאוויר חם נכון? ולכן כשאתם הולכים יחפים בבית ממוזג יהיה לכם קר ברגליים יותר מאשר חלקי הגוף העליונים יותר.
אז אולי בגלל שהחתול הוא חיה שלא מתנשאת לגובה של מטר וחצי וגם בקושי לחצי מטר, לכן היא קרובה לרצפה, שם לדעתי יש אויר קר יותר, אז כנראה שממש קר לחתולים, ולכן הם הולכים להפשיר בחום 8)

benrokh
Tuesday 02/07/2002, 11:49
אבל הם מסוגלים לטפס על משהו גבוה..... ושם קר פחות...
השערה נשללה

shoonra
Tuesday 02/07/2002, 22:37
חתולים הם חיות מאוד רגישות לרעש (משהו כמו הקורידורסים באקווריום)
יכול להיות שהרעש של המזגן מפריע לה

זו הסיבה שאסור להשתמש בקולרים לחתולים בעלי פעמון , הדבר פשוט משגע את החתול וגורם לו אי נוחות וסבל רב

הדס
Thursday 04/07/2002, 10:40
נכון החתולים רגישים מאוד, ויכול להיות שהחתולה שלך לא אוהבת קור. אבל מה שמעניין שהכלבה שלי, מתי שנדלק המזגן היא מתיישבת לידו, אז איך כלבים אוהבים את המזגן? וחתולים לא?

shoonra
Thursday 04/07/2002, 13:52
אולי בגלל שכלבים הם לא חתולים? :wink:

גם אסור לשכוח שחתולים וכלבים (לפעמים גם דגים) הם בעלי אופי אינדיבידואלי, לדוגמא יש חתולים שנוסעים במכונית בלי בעיה, ויש כאלו שכשהמכונית רק מתחילה לזוז נכנסים לאטרף רציני ולא מוצאים את עצמם (יעיד אחי שהדש בורד באוטו שלו מלא שריטות מחתול שלי שהיה צריך הסעה לוטרינר :lol: )

fish in heaven
Friday 05/07/2002, 00:38
אם כבר דיברנו, שלקחתי את החתולה שלי לוטרינרית, שמתי אותה במושב האחורי של הרכב, כל הנסיעה היה בסדר, הסתובבה, הציצה מחוץ לחלון. אבל אז הגענו לחניה, ופתחתי את החלון כדי לדבר עם השומר, ופתאום קלטתי איזה משהו שחור וזריז עובר בין המושב לחלון בדרך החוצה - החתולה שלי 8) כנראה ראתה את המלון חשבה לתפוס איזה ארוחה דלוקס :)

בקשר למיזוג, זה ממש מוזר, וזה לא ממש רעש -> זה הרבה יותר שקט מטלויזיה או מערכת או מחשב...