צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי ראשי אריה

avi648
Saturday 13/12/2008, 13:18
או-קיי אז ככה קניתי לפני שבוע וחצי שבועיים לא זוכר בדיוק 4 ראשי אריה דגיגים יחסית גדולים ומאז ששמתי אותם באקוווריום אני בקושי רואה אותם פעם ב אני רואה איזה דגיג מטייל מחפש את האחרים ולא מוצא כי הם מתחבאים וכל פעם לסירוגין יוצא איזה אחד ואני בקושי נהנה מהם וזה גם מפחיד אותי שאני פעם ב רואה איזה אחד כי אז אני נכנס לסרטים איפה שאר הדגים ואוכל סרט שאולי איזה מישהו מהם הלך לגן-עדן לדגים וגם שאני מאכיל אני לא רואה אותם יוצאים (מקווה שהם אוכלים) עכשיו השאלה שלי היא כזאת האם דגים אלו נחשבים ביישנים(פחדנים) ובגלל זה הם מסתתרים רוב הזמן ויוצאים לפעמיים או שבגלל שהם קטנים אז הם מעדיפים להסתתר ושהם יגדלו אז הם יתחילו לצאת ולטייל באקווריום בחופשיות או שהם מפוחדים ומה קצב הגדילה שלהם אשמח לשמוע תגובות שלכם בעניין תודה ושבת שלום:-)

רותם
Saturday 13/12/2008, 13:23
דגים די ביישנים אבל עם אופי.
ככל שיחלוף הזמן תראה אותם יותר ויותר.

אבי.
Saturday 13/12/2008, 13:57

:up:

xXxRoTeMxXx
Saturday 13/12/2008, 14:03
הם מתרגלים לאקווריום תן להם עוד זמן בסוף תראה אותם חופשיים באקווריום אבל תבדוק עם איזה דג לא מת?!?!:dancer::fire:

fishzilla
Saturday 13/12/2008, 14:41
אחלה חברה תודה על התגובות שלכם הרגעתם אותי
AVI-R אני מבסוט על הסאלוסים שלך אחלה דגיגים ואני נהנה מהם :up:

שמילי
Saturday 13/12/2008, 19:05
האמת אצלי יש 4 ראשי אריה והם בכלל לא מתחבאים כנראה שפשוט אתה צריך לתת להם קצת זמן

fishzilla
Sunday 14/12/2008, 00:33
חיפשתי אותם היום ואני לא מוצא אותם גם שאני מאכיל הם בכלל לא יוצאים וגם האכלתי באוכל קפוא אמרתי אולי יצאו מהמחבוא גם לא יוצאים ועד לפני יומיים הייתי עוד רואה איזה אחד מטייל פה ושם עכשיו בכלל לא נראה לי הלכו לעולמם לא הגיוני שאני לא רואה אותם בכלל וכדי לדעת בוודאות צריך להפוך את כל האקווריום בקיצור איזה באסה:down: קשה להשיג ראשי אריה הייתי צריך לשים אותם באקווריום נפרד איזה טעות ידעתי שזה מה שצריך ולא עשיתי

Allevy
Sunday 14/12/2008, 10:26
ראש אריה, גם כשהם דגיגים, יודעים להסתדר מצויין וזאת בתנאי שיש להם מסלעה שהם יכולים להסתתר בה.
אל תהיה בטוח שהם הלכו לעולמם.
אם הם מסתתרים והגיע אליהם מזון - המצב טוב.
אצלי, דגיגים קטנים שרדו עם פרונטוזות ענקיות ומינים נוספים.

אם תרצה דגיגים של ראש אריה בגדלים שונים - דבר איתי.
יש לי כמויות...

שמילי
Sunday 14/12/2008, 10:51
אל תדאג בכל מקרה אין בעיה להשיג אותם