צפה בגרסא המלאה : לצערי הרב אני נאלץ להקפיא את עניין הטרופאוסים עד שהעננים יתפזרו והשמש שוב תזרח אצלי..

מורדי
Sunday 07/12/2008, 23:54
שבוע שעבר אני מקבל טלפון מפתיע מבעל הדירה (אני משכיר את הדירה שלי 3 חדרים , ובמקביל שוכר 4 בשכונה ליד ) שאני אמור לעזוב את הדירה תוך 3 חודשים מכיוון שהוא עומד לעבור לגור בה . לכן בימים אלו התחלתי במירוץ נגד הזמן בחיפוש דירה עדיין לא יודע אם בשכירות או למכור ולקנות בקיצור נכנסתי לסחרחרה ...
לכן אין טעם להתחיל עכשיו עם להקה חדשה שיהיה צורך לטפל גם בהעברה שלה... ובפרט שהברוך הכי גדול זה שהזמנתי אק' חדש וגדול שאמור להיות מוכן בקרוב מאד, ז"א האק'+הסטנד כבר מוכנים חסר רק החיפויים ועוד כמה פרטים קטנים .. וכשהוא יגיע יעברו אליו הפרונטוזות ובישן להכניס את הטרופאוסים עכשיו לא לעניין שאביא את האק' החדש והגדול לבית שאוטוטו אני אמור לעזוב לכן אני בודק את האפשרויות מבחינתי . אבל מה שבטוח שלהביא דגים חדשים זה בטח לא הזמן כרגע ... לשמחתי דיברתי עם שמעון ממונו שהוא מופקד על בנית האק' החדש והוא אמר לי שאין בעיה בנתיים שהאק' יחכה אצלו ועל כך תודתי לו וליניב :up: פשוט אנשים עם לב זהב ... וזה מעבר למקצועיות שאין כמוה . זו הקלה לא נורמלית מבחינתי אחרת סתם הייתי צריך להעביר את האק' פעמיים ובפרט שהחדש זה חתיכת אק' של 2 מטר ... אז אבן אחת מאד כבדה ירדה לי לבנתיים מהלב .
אני רק חושב על איך להעביר את האקווריומים הנוכחים עם הדגים ומקבל סחרחורת ...:wall: פעם אחרונה שעשיתי את זה היה לפני 7 שנים ...

אבל אני מאמין שהכל לטובה ומקווה בעזרת הד' שבקרוב מאד התמונה תתבהר...

אורן מרקוס
Monday 08/12/2008, 00:00
גם אני מאמין שהכל לטובה :approve:

בהצלחה

אם אתה צריך עזרה בכייף :up:

bugger1
Monday 08/12/2008, 00:28
מצער לשמוע
אם אתה גר קרוב אליי ואתה רוצה עזרה אני ישמח לעזור.
ואם אתה צריך שקיות אריזה גומיות וקלקרים להעברה צור קשר.

מורדי
Monday 08/12/2008, 01:05
תודה חברים :up: אתם 10 :up:
מכיוון שאני מתכוון לעבור לדירה באותו איזור אז אני מקווה שההעברה של הדגים תהיה קצת פחות מתסכלת וקשה בפעם הקודמת מה שעשיתי היה שכמה ימים לפני העברה העברתי לבד את אחד האק' וכבר הפעלתי אותו בדירה ואז העברתי את הדגים היה קצת צפוף ... וברגע שכל הדירה עברה הכנתי במהירות את האק' הגדול וקצת זמן אח"כ הדגים הועברו אליו ... יש לי כמה מולים שאני שומר באק' קטן בשביל הסייקלים ...

בטח פיליפ יגיד עכשיו שזה בדיוק ההזדמנות הטובה להיפטר מהדגי מאכל האפורים שלי (פרונטוזות)... :brow:

killer
Monday 08/12/2008, 01:08
כל עקבה לטובה.
מאחל לך שתמשיך עם הפרויקט בהמשך כאשר יהיה לך ראש נקי ושקט יותר. :up:

העמלץ /בני גולשה ז"ל
Monday 08/12/2008, 09:00
ואי ואי ואי מורדי אני בדיוק באותו הסרט,
קניתי מחיים (OZ) אק' 600 ליטר כולל סאמפ המיועד לטרופאוסים, אני בחיפושים אחרי דירה להשכיר (שמסתיימים השבוע בעז"ה)
וחיים שומר לי לבינתיים את האק' בבייתו כדי לחסוך ממני דמי הובלה כפולים, מנצל הזדמנות להודות לחיים :up:
רק מלחשוב איך להעביר את ה130 ליטר מלוחים שלי עושה לי סחרחורת :sad2:

בהצלחה לשתינו :wink::up:

בני

Eb
Monday 08/12/2008, 09:16
ואי ואי ואי מורדי אני בדיוק באותו הסרט,
קניתי מחיים (OZ) אק' 600 ליטר כולל סאמפ המיועד לטרופאוסים, אני בחיפושים אחרי דירה להשכיר (שמסתיימים השבוע בעז"ה)
וחיים שומר לי לבינתיים את האק' בבייתו כדי לחסוך ממני דמי הובלה כפולים, מנצל הזדמנות להודות לחיים :up:
רק מלחשוב איך להעביר את ה130 ליטר מלוחים שלי עושה לי סחרחורת :sad2:

בהצלחה לשתינו :wink::up:

בני

רק תתקשר אני בא ועוזר.:up:

פיליפ
Monday 08/12/2008, 09:30
לא נורא.....אני אמתין לך פה.

לגבי הדגים שלך כיום....תחסוך מהם את תלאות ההעברה:wink:

מורדי
Saturday 20/12/2008, 23:31
אני ממש בדילמה עכשיו !
התמונה שמצטיירת כרגע היא (למי שקרא את תחילת העץ) שכנראה אני עובר לגור בדירה שלי באופן זמני לפחות שנה ! ולמה אני אומר שנה כי במקביל ישנה דירה ששמתי עליה עין ושרק בעוד שנה או יותר מדוייק בערך בין ינואר למרץ שנה הבאה יש מצב להיכנס אליה .

השאלה היא :האם כדאי לי בשביל שנה להביא את האק' הגדול שהזמנתי (2 מטר סה"כ 600 ליטר) לבית הזמני ולתפעל אותו או שעדיף לי לנסות למכור אותו ובעוד שנה להזמין חדש פשוט בגלל שזה אק' גדול אני מפחד מהמעברים כי זה בכל זאת חתיכת אק' ... ובדירה שאני הולך לעבור אליה כרגע זמנית מדובר בקומה שלישית בלי מעלית ...

בקיצור :
שאלה א' : האם כדאי להביא את האק' או עדיף למכור ובבוא העת להזמין חדש..
שאלה ב' : אם כן להביא ... אז האם כדאי בשביל שנה לתפעל אותו או להשאיר כרגע את הדגים באק' הקיים שאותו זה לא סיפור כ"כ גדול לפרק ולהעביר כמו אק' של 2 מטר ...

מה דעתכם ?

אגב ביום שישי דיברתי עם שמעון ממונו שאחראי על הפרוייקט והוא אמר לי שהשבוע האק' אמור להיות מוכן קומפלט עם החיפויים צריך לצאת משהוא מדהים ... (את האק' והסטנד כבר ראיתי ) בכל אופן עד שאני עובר לבית הזמני בעוד חודש וחצי בערך.. האק' מחכה אצלו . כך שהעברה אחת מיותרת אני כבר חוסך ...

העמלץ /בני גולשה ז"ל
Saturday 20/12/2008, 23:42
לדעתי הכי טוב משכנתא :wink:

בני

מורדי
Saturday 20/12/2008, 23:46
לדעתי הכי טוב משכנתא :wink:

בני
:o???
מה איתך בני מצאת דירה אחרת ? או שאתה הולך על זו הישנה עם האופציה לבריכה משותפת עם השכן מתחתיך... כשתשים את האק' החדש ...

העמלץ /בני גולשה ז"ל
Sunday 21/12/2008, 00:16
מורדי יש לך פרטית :wink:

בני

פיליפ
Sunday 21/12/2008, 00:38
אם לא מדובר בהפסד כספי אז תמכור.

לא נעים לנייד בריכה כזו.

אביעד
Sunday 21/12/2008, 00:51
אק' כזה תקנה לדירת הקבע שלך.
לנייד זה סרט רע.

שמילי
Sunday 21/12/2008, 01:08
זה באמת סרט רע! אני לפני חודשיים גם הבאתי אקווריום של 2 מטר ולדעתי הדרך היחידה שיום אחד הוא יצא מפה זה רק בחלקים

מורדי
Sunday 21/12/2008, 01:13
תודה על התשובות חברים : :up:
יש פה במקרה מישהוא שיש לו אק' כזה גדול והתמודד פעם עם ההעברה שלו ???

אביעד
Sunday 21/12/2008, 09:03
אני העברתי אק' 1.5 מ' שלוש פעמים, פעמיים בכוחות עצמי( עם עוד שני אנשים) ובשלישית, עם הובלה....
זה היה סרט לא כ"כ טוב, כבד בטירוף אבל עם עוד חצי מטר אצלך....
זה עולם אחר:hair:
מי מביא לך אותו לדירה?
תשאל כמה יקח לך על הובלה חוזרת, אם שווה לך, לך על זה.
אל תשכח שתצטרך להעביר גם חלק מהמים+ דגים:roll:

רותם
Sunday 21/12/2008, 09:36
מורדי,שיהיה בהצלחה.אם אתה מהאיזור שלי אשמח לעזור לך.
בכל מקרה השיקול הנכון מבחינתך יהיה למכור כרגע גם את הפרונטוזות לא רואה טעם לנייד אותם כשאתה מודע לזה שאתה תחליף אוכלוסייה.
לגבי איכסון האקווריום הייתי בודק אופציה לאחסן אצל חברים/משפחה שיש להם מקום במחסן או בחצר.

צחי ד
Sunday 21/12/2008, 11:23
לא הייתי מאכלס אקווריום 2 מטר בידיעה שאני הולך לעבור בקרוב.
זה נראה לי סיוט לא נורמלי

constructor
Sunday 21/12/2008, 13:17
לא הייתי מאכלס אקווריום 2 מטר בידיעה שאני הולך לעבור בקרוב.
זה נראה לי סיוט לא נורמלי

:up:

מורדי
Sunday 21/12/2008, 15:32
מורדי,שיהיה בהצלחה.אם אתה מהאיזור שלי אשמח לעזור לך.
בכל מקרה השיקול הנכון מבחינתך יהיה למכור כרגע גם את הפרונטוזות לא רואה טעם לנייד אותם כשאתה מודע לזה שאתה תחליף אוכלוסייה.
לגבי איכסון האקווריום הייתי בודק אופציה לאחסן אצל חברים/משפחה שיש להם מקום במחסן או בחצר.
רותם : תודה על הרצון הטוב :up: אבל אני מאיזור מודיעין . קצת רחוק ...
לגבי הפרונטוזות אני לא התכוונתי להעיף אותם הטרופאוסים אמורים היו להיכנס לאק' שלהם כאשר הם (הפרונטוזות) עוברים לאק' החדש והגדול . מה שקורה כרגע שנושא הטרופ' הוקפא והדיון הוא האם בשביל שנה כדאי לתפעל את האק' של ה2 מטר החדש במידה ואני לא מוצא פיתרון במכירה או באיחסון לשנה הקרובה ...

אביעד: את ההובלה עושה לי מונו ז"א הוא דואג לי למובילים אחראיים שכבר עברו סרטים כאלו בעבר של העברת מפלצות ...

צחי : מדובר על שנה שאני אמור לגור בדירה הזמנית ...

בקיצור : אם בנתיים מישהוא מתעניין באק' כזה גדול (במחיר עלות כמובן) שיצור עימי קשר... בקרוב כשהכל יהיה מוכן עם החיפויים +הכתר אני אפתח עץ מסודר בעניין בכיכר השוק .
מי שרוצה יוכל לראות כבר עכשיו את האק' + הסטנד אצל מונו .

מורדי
Sunday 22/02/2009, 23:50
סוף סוף נגמר הסיוט ולפני שבוע וחצי עברתי דירה כרגע אמור להיות שקט שנה... וגם האק' החדש הגיע . גם ככה הוא המתין כבר איזה חודשיים לפחות אצל מונו שעם הלב הטוב שלו הסכים לחכות עם ההעברה שלו ולהשאיר בנתיים אצלו את המפלצת עד שאדע לאן אני עובר ...
מה שבטוח שעכשיו הטרופאוסים כבר הרבה יותר קרובים מאשר לפני חודשיים וחצי כשפתחתי את העץ הזה ... והיה ערפל מאד גדול ...
לגבי האק' החדש פתחתי עץ בפורום טנגניקה מכיון שכרגע נמצאים בו דגים שאסור להזכיר את שמם בפורום הזה .. :lol:
הנה הקישור : http://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?p=1308861#post1308861

אביעד
Sunday 22/02/2009, 23:59
שמח לשמוע שהדברים מתחילים להתבהר בשבילך!
יאללה לעסק:lol:

מורדי
Monday 23/02/2009, 00:13
שמח לשמוע שהדברים מתחילים להתבהר בשבילך!
יאללה לעסק:lol:
אביעד האוכלוסיה כבר נבחרה כשהייתי בחווה בערב ההשקה לפני איזה 3 חודשיים ופיליפ עשה לי דוקטורט על הדגים שנמצאים בסטנדים מצד שמאל ... :D
עכשיו צריך לעשות סור מרע ולהיפטר מהאפורים המשעממים... ואז להמשיך ב.. ועשה טוב ...

Chief
Monday 23/02/2009, 00:16
טוב לדעת שהכול הסתדר, כל הכבוד ליניב ששמר לך על האק' בתקופה שלא ידעת לאן מועדות פניך.
רק הצלחות חבר.

gti
Monday 23/02/2009, 08:59
מאחל לך בהצלחה :up:
פיראס

צחי ד
Monday 23/02/2009, 10:43
שיהיה לך המון בהצלחה ותעדכן בהמשך