צפה בגרסא המלאה : מזונות ירוקים לנתחנים

AYahoo
Friday 17/05/2002, 20:29
מישהו מוכן להסביר לי מדוע כל הנתחנים בעולם אוכלים חסה, חוץ משלי?! לא משנה איך אני אשים את החסה, איפה אני אשים אותה.. (אני מדבר על עלה שלם) הם לא יאכלו... אף אחד מהדגים, אצל חברים שלי... חצי שעה החסה בפנים וכמעט לא נשאר כלום...

מוזר, למישהו יש מושג איך אני גורם להם להבין שזה אוכל?!?

(הם אוכלים הכל חוץ מזה... כל דבר שאני שם באקווריום נאכל.. חוץ מהחסה!)

dolphitec
Friday 17/05/2002, 21:37
צר לי לאכזב אותך ידידי!
גם הנתחנים שלי מסרבים בתוקף לאכול חסה/ברוקולי/תרד או כל דבר אחר ירוק למעט אצות טבעיות. ויש לי 3 נתחנים 9 ווליפרום וצהוב) שנראים בלי עין הרע שמנים ובריאים.
הפכתי והפכתי בדבר והבנתי לבסוף שהתשוה נעוצה במזון היבש בו אני מאכיל את הדגים, כשהפסקתי איתו ונתתי משהו אחר במשך כשבוע הם אכלו מהמזון הירוק, אנם בחוסר חשק אבל אכלו וכשחזרתי להאכיל שוב עם הראשון הפלא ופלא שוב סתמו את הפה ולא נגעו בירוק.

AYahoo
Friday 17/05/2002, 22:24
ת'אמת הנתחני 9 לא נוגעים בכלום חוץ מהיבש... כל השאר אוכלים הכל (חוץ מחסה).

אורן
Friday 17/05/2002, 23:37
ל AYahoo,
שאלה : אולי גם את החסה שאתה שם אתה בונה (DIY?) ??? סתם..
תנסו סוגים שונים של חסה
אצלי הנתחנים מתים על חסה ערבית ולאומת זאת בחסה אמריקאיתתרדברוקולי
הם לא נוגעים בכלל.
חשנם הרבה סוגים של אוכל ירוק

לאורן - ההודעה על החומר הנקרא "stop aptezia" הוסרה בשל חוסר רלוונטיות. היא הועברה לעץ חדש הקשור לנושא.

AYahoo
Saturday 18/05/2002, 12:29
אתה רואה אורן, אתה לא בסדר... אם היית שואל אותנו האם אנחנו רוצים גם.. אולי היינו מתחלקים במשלוח וחוסכים כסף ?? :)

לא נורא.. נעסה עליך ניסויים נראה איך החומר.. ואז נדבר :)

בכל אופן מוזר היום הכנסתי חסה, חלק מהדגים אכלו אותה.. ככול שאני מרבה לחשוב על זה.. אני בעצם לא מוצא סיבה להאכיל אותם בחסה, הם אולכים ירוקת ואוכל שאני מאכיל אותם בשימחה... אם הם לא יאכלו חסה, לא נורא...
:?

dolphitec
Saturday 18/05/2002, 15:45
ניסיתי חסה אמריקאית וערבית ומה לא... חוץ מאצות טבעיות מהים הם מסרבים לגעת בירוק. האמת שמזמן הפסקתי להיות מוטרד מזה כל עוד הם אוכלים מזון יבש.

AYahoo
Saturday 18/05/2002, 16:27
מעניין אם הדגים שלי יודעים שפירסמתי את העץ הזה... כי כבר לא נשארה חסה בכלל... הם חיסלו הכל (משעשע למדי) ועד היום הם אף פעם לא נגעו בה.. מוזר, אבל משעשע (אולי בגלל השום שהם אוכלים :) - סתם.)

צב ים
Saturday 18/05/2002, 16:47
:idea: שאלה מסקרנת, האם ניתן להאכיל את הדגים באצות של הסושי, המיובשות הללו, שבמגע עם המים הופכות להיות רכות :question: ידוע לי שהן מאוד עשירות ביוד ובריאות מאד.

AYahoo
Saturday 18/05/2002, 18:12
כן! הן מאוד ממולצות בחום!!! אני מאכיל אפילו את האלמוגים שלי באצות האלו
nori, wakame, hijiki kombu ועוד.. הן מאוד מזינות.. טובות מאוד לכולם..

(הם גם מאוד אוהבים את זה - גם האלמוגים שלי)