צפה בגרסא המלאה : אבוהפחא ננסי ושירמפסים

ohad100
Monday 14/07/2008, 21:32
אני יכול להכניס אבונפחא ננסי לשרפסיה של דנטלים ????
אני רוצה להכניס כי יש לי מלא שבלולים ואני לא מצליח לחסל אותם ולהוציא אותם

-Alon-
Monday 14/07/2008, 22:26
תראה, הדעות חלוקות.

אבונפחות שקראו את הפרופיל שלהן באקוודקס יתיחסו אל שרימפסים כאל אוכל ואל אברים של דגים כמשחק.

אבונפחות חננות שלא יצא להן להיכנס לאקווה מסתדרות גם עם רד קריסטל ( bneli ) ואצלי הסתדרו עם ג'פוניקות.

אז אם האקווריום מיועד לרביה - בטוח לא. אם השרימפסים שם בשביל הנוי, והם בגודל בוגר, ויש הרבה ( המון! ) מקומות מסתור - אז אולי. לא ממליץ - בטח שלא בשביל חלזונות ( אבונפחות לא כאלה יעילות מנסיוני עם חלזונות גדולים יותר או חרוטיים ).

למה לא להוציא ידנית? איזה חלזונות אלו?

shayf
Tuesday 15/07/2008, 16:05
לפני כשלושה חודשים הכנסתי 3 אבונפחות ננסיות לאקו' 450 ליטר צמחיה הי-טק עם המון מקומות מסתור, מאות שרימפסים, מאות דגי להקה ומאות חלזונות.
הם משגשגים ואף מתרבים אצלי ועד אתמול הייתי מרוצה מייחסי הכוחות באקו'.
הבעיות החלו כשהחלזונות חוסלו לחלוטין.
התחלתי להבחין בזנבות אכולים במקצת אצל חלק (גדול) מהדגים, אך עדיין זה לא היה נורא.
אתמול בלילה, אל מול עיניי, ראיתי מחזה מזעזע, בעודי מתענג אל אחד מהקריסטלים שלי שיצא לנשנש בקידמת האקו', התנפל עליו אבו-נפחא (הזכר הדומיננטי) ו"קרע לו ת'צורה" (תרתי משמע)!!!
:candle:
:cry:

אבו-נפחא ננסית זה דג מדליק לכל הדעות, דג אם המון אופי ושונה משאר הדגים באקו', אבל צריך לקחת בחשבון את האבדות הצפויות באק' קיבוצי.
אני עדיין חוכך בדעתי מה לעשות איתם ומחזיק אצבעות בינתיים לשאר אוכלוסיית האקו'.

-Alon-
Tuesday 15/07/2008, 16:17
משתתף בצערך.

ואם באקווריום כמו שלך (אוהד - לך לעץ של שי כדי לראות על מה מדובר :love: http://www.aqua.org.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=123225&postdays=0&postorder=asc&start=0 ) אבונפחא חיסלה שרימפס - אז באקווריום "סטנדרטי" או "רגיל" או "ממוצע" - הסיכוי עוד נמוך בהרבה...