צפה בגרסא המלאה : גרין טרור!!!!!!!!!!!!!!1

avishai
Wednesday 12/11/2003, 16:11
יש סוף סוף הם באקווריום שלי שניהם בגודל 6-8 ס"מ יפיפים פשוט דג מדהים :love: :love: :D ובאחלה מחיר ..!!!
אבל הפה אש מציק להם.... רודף אחריהם למה??? זה??
אני פשוט חושש שהגרין טרור יזיין לו את הצורה כי הפה אש לא לרמה שלו בכלל....
מה לעשות????
אהה ואיך מבדילים בין הזכר לנקבה?

^@JoK3r@^
Wednesday 12/11/2003, 16:19
תנסה לסדר את המסלעה מחדש... הפה אש כרגע שומר על הטריטוריה שלו ובגלל זה תוקף אותם אבל אם תסדר את המסלעה מחדש הוא יחשוב שהוא באקווריום חדש ויתפוס טריטוריה אחרת

avishai
Wednesday 12/11/2003, 18:31
ואם אני לא אעשה את זה ההתקפות ימשכו (אני עושה את זה עכשיו) :question: ?

avishai
Friday 14/11/2003, 12:05
שינתי את הדקורציה באקוווריום וכן הפה אש מתקיף קצת פחות אבל עדייןן מתקיף!!
ושניי הגרין טרור שגדולים מהם דיי בהרבה לא עושים לפה אש כלום!!!
ואני חושב שהמוכר המנייאק הזה מכר לי שניי זכרים כי שניי הגרין טרור הם הכי מרוחקים אחד מהשני באקוווריום, כלומר אחד בפינה הז'ת של האקוווריום והשני בפינה הכי מרוחקת מימנה.
ואם הם מתקרבים אז זה בגלל שהפה אש דוחקים אותם לשם ואז הגרין טרור קצת רבים!!!!
מה לעשות????????????????????????????????? :question: :( :( :(

urilivne
Friday 14/11/2003, 12:23
להמתין בסבלנות עד שהדגים יתאקלמו או להחזיר אותם לחנות.

avishai
Friday 14/11/2003, 12:26
כמה זמן יקח להם להיתעקלם אתה חושב???

נ.ב
הם אצלי מיום רביעי 12.11.03

Wild Blue
Friday 14/11/2003, 17:28
הגרין טרור כבר אוכל בלי פחד?

לרוב בכל אופן באקווריום פעיל ציקלידים אמריקאים מתאקלמים אם לא מציקים להם יותר מדי תוך כמה ימים (כשבוע)
אם הפה אש עושה יותר מדי בלאגן תנסה לבודד אותו על ידי העברה למיכל אחר או הכנסת מחיצה למשך כמה ימים, השיטות של להחזיק ברשת או במלכודת רביה או בכוס לא עובדות ולא מומלצות בכלל.

avishai
Friday 14/11/2003, 17:47
שניי הגרין טרור אוכלים כמו חזירים!!!
אבל הסנפירים שלהם דיי אכולים באזור הצבע הכתום....הפה אש עדיין מציקים לגרין טרור ומבודדים אותם בפינות,הפה אש מציקים גם אחד לשני..!!!!??.
אין לי מושג מה הבעייה ויהיה קשה מאוד לתפוס את שניי הפה אש...וגם הגרין טרור מציקים אחד לשני(אני חושב שמדובר בשניי זכרים) אני צריך עזרה...... :(

Wild Blue
Friday 14/11/2003, 18:00
זהבאמת נשמע שכולם זכרים וכולם רבים כל הזמן.

תנסה אולי לדלל להשאיר גרין טרור אחד ופה אש אחד.
ומניסיוני ברגע שגרין טרור מאוקלם כמו שצריך הוא הבוס של האקווריום ומתנהג כמו שהשם שלו רומז.
לעומתו הפה אש כרגיל הינו דג יחסית שקט שכל המגננה שלו מבוססת על בלוף עם שום דבר מאחוריו. וברגע שהבלוף מתגלה הדג בבעיה.

avishai
Friday 14/11/2003, 18:04
שמע מה אני אעשה אני חושב שאני אכזיר גרין טרור אחד לחנות ואביא נקבה !!!(אבל נקבה)
ובקשר לפה אש זה זכר ונקבה...(אני דיי בטוח)

avishai
Saturday 15/11/2003, 17:58
עכשיו נראה שהמצב בסדר גמור באמת הפה אש הזה הוא פוזה ולגרין טרור נמעס מימנו אז הם רבו(אל מול עייני!!!) פשוט מריבה מדהימה הפה אש פתח תשקיק שלו וגם הגרין טרור הרחיב את הזימים והגרין טרור פשוט קרע לו את הצורה!!(היו סיחרורים במיים הם התנשקו נשיכות,לפה אש דיי הלך הסנפיר,לא נקרע או משו פשוט קצת אכול)עכשיו הפה אש לא מתקרב עליו !!!
והכול עכשיו בשלווה בנתיים :wink: