צפה בגרסא המלאה : רק היום רק היום, בעל הבית השתגע

עמירם ש.
Saturday 06/04/2002, 00:13
בהיפר רוזנפלד מוכרים טיימר (שעון שבת) ב-14.90 ש"ח. בעברית זה יוצא ארבעה עשר שקלים ותשעים אגורות.

השעונים נמצאים בסלסלה ליד הקופה, מה שמעיד שהמדובר כנראה במבצע לזמן מוגבל.

(תודה לאביעד שהפנה את תשומת ליבי, למרות שהוא היה יותר פסימי ואמר שהמחיר 20 ש"ח).

asaf
Saturday 06/04/2002, 00:17
אני מבין שמחר תהיה פגישת פורום בהיפר רוזנפלד... :lol:

shoonra
Saturday 06/04/2002, 09:11
זו לא מציאה גדולה
את שני שעוני השבת שלי קניתי במחיר גבוה בשקל מזה

יש לזכור שמדובר בשעונים סיניים ויש סיבה למחיר הזול :green:
מדובר ברכיב מכני לכן יש סכנה שהוא לא יחזיק הרבה זמן אם הוא לא איכותי

השעונים שלי עובדים כבר 3 חודשים בלי בעיות מיוחדות ,אבל לך תידע...
חוץ מזה זה הרבה יותר עדיף מאשר לקנות כל שעון ב 70-80 שקלים

מומלץ ,אבל לא לדברים קריטיים כמו תאורת ריף

elminister
Saturday 06/04/2002, 09:27
לסיחה שאני קוטע את "קדחת השעונים"
אבל איפה זה "היפר רונזפלד"?

ELMINISTER-שיש לו 2 שעוני שבת שקנה אותם ב-70 ש"ח טבין ותקילין...

עמירם ש.
Saturday 06/04/2002, 09:39
יש לי שעון כזה בדיוק שקניתי לפני למעלה משנתיים (ב-25 ש"ח) והוא עובד כמו שעון. :lol: בואו לא נזלזל בסינים.

מה שכן, הוא קצת פחות נוח לכיוון משום שאין לו מחוגים של שעה ודקה, רק חץ על סקלה של 24 שעות. זה לא אומר שהוא לא מדוייק - הוא עובד על תדר הרשת ולכן מדוייק לא פחות מטיימר שעולה פי 10 ממנו.

אגב, את השעון הזה ראיתי אתמול בחנות דגים מכובדת ב-99 ש"ח, לא פחות.

אני מכיר 3 היפר רוזנפלדים, שלושתם קרובים לחזית: :hair: בנתניה (ליד יוניברס קלאב), בפתח תקוה (צומת ירקונים) ובכפר סבא (אזור התעשייה). מי שמכיר עוד, שיוסיף.

amnon
Saturday 06/04/2002, 12:24
למי שמקומות אלה רחוקים לו ,את אותו שעון יש באזור התעשיה חולון בכולבו חצי חינם החדש המחיר 29.90 ,אם ניקח בחשבון הוצאות נסיעה ,זמן וכו' אז זה גם יוצא זול. :brow:

amnon
Saturday 06/04/2002, 12:46
ד.א
את בעיית הדלקת האור וכיבויו ב"בום" אחד פיתאומי פתרתי בעזרת הוספת טיימר כזה המפעיל נורת daylaight רק בזמני כיבוי והדלקת התאורה הראשית כך יוצא שבזמן הדלקת האורות ,ראשית נדלקת ה-daylaight החלשה יחסית ולאחר כחצי שעה מתווספת התאורה היותר חזקה ובכבוי הסדר הפוך.
בטח תשאלו אם זה עוזר במשהו , אז כן,הדיסקוסים כבר לא בפינות האק' בזמן הדלקת האור והנאונים נשארים מאוד רגועים .אם מכירים טוב את היתנהגות הדגים אז בהחלט אפשר לראות שינוי משמעותי. :lol: