צפה בגרסא המלאה : אורך דור. (מועמד לשיבוט)

Cobalt
Tuesday 21/10/2003, 13:27
שלום
כידוע יש מחקרים אדירים על דג הזברה פיש (לא ציקליד), אנחנו חושבים שהוא לא דג שווה,
היתרון שלו הוא שהוא מטיל בגיל צעיר ולכן ניתן לעשות הכלאות ולבחון תורשה בזמן יחסית מועט (זה היתרון הגדול בזבובי פירות...)

תכלס'
אנחנו מחפשים ציקליד דוגר פה שמטיל בגיל הכי צעיר ורצוי הטלה יחסית גדולה. עליו יעשו שורה ארוכה של ניסויים וכמובן שיבוט גינוגנטי (Gynogenesis, cloning )

יש לכם מועמדים?
אני חושב על קורילאוס הוא נוח לרביה ונקבה דוגרת פה וזכר אחד יכול להפרות נקבות רבות (לא יוצרים זוג), מנסיוני בכל אופן.

עוד מועמדים?זו התמונה

http://www.tntcichlids.com/PICS/croped/Labidochromis%20Caeruleus%20Electric%20Yellow.jpg

יחיאל

^@JoK3r@^
Tuesday 21/10/2003, 15:05
לדעתי עדיף זברה אדומה....
אני לא יודע באיזה גיל הם מטילים אבל הרבה יותר קל לזהות את המינים.... הזכר כחול ישר כשהוא נולד :wink:
אצל קוריליוס עד שהוא לא מתאקלם קשה לזהות את המינים וזה רק כשהם גדולים! אצל קטנים ממש קשה לזהות

Judas
Tuesday 21/10/2003, 15:14
דמסוני מטילה בגיל הצעיר ביותר מכל המבונות שראיתי + מטילה כמות יחסית גדולה בהטלות ראשונות (לפחות אצלי) 11- 13 דגיגים + מטפלת מצויין בדגיגים מהטלה ראשונה.

Judas

Judas
Tuesday 21/10/2003, 15:15
אגב ג'וקר ת הצבע לא תמיד אינדיקטור אצל הדג הנ"ל ת לי יש 2 זכרים כתומים לחלוטין...

Judas

udiraz
Tuesday 21/10/2003, 16:45
ורצוי הטלה יחסית גדולה.
ההטלות של הקורליוס הן אולי גדולות בשביל דוגרי פה (אצלי בהטלה יש 30-35 ביצים), אבל עדיין זה מעט יחסית לרוב אלו שמטילים במערות או על הקרקע....

frontosa13
Tuesday 21/10/2003, 20:41
לחבר שלי שיש לו להקת ריבוי של קוריליוסים הייתה נקבה קטנה גודל 3 - 3 וחצי ס"מ מחזיקה
..

Double Delta
Wednesday 22/10/2003, 14:25
למען האמת, ציקלידים דוגר פה שמחזיק הרבה ביצים... לא הייתי לוקח מבונות, יותר מההאפלוכרומיסים של מלאווי... השאלה היא באיזה גודל אלו יתחילו להחזיק?!

צריך לכנס אינפורמציה לגבי המועמדים ופשוט לנפות עד לדג שעונה על רוב הדרישות...