צפה בגרסא המלאה : לתל אביביים, חשוב שתראו הודעה זו!!!

צב ים
Friday 29/03/2002, 15:00
באתר העירוני של תל אביב נכתב כך:

עיקור וסירוס חתולים חסרי בית
אנו פועלים לצמצום קצב התרבות החתולים חסרי הבית
בדרך של עיקור וסירוס.

השירות ניתן ללא תשלום לתושבי העיר תל אביב.
לקבלת השירות יש לפנות בכתב למחלקה הוטרינרית,
רח` הורקנוס ,18 או בפקס 03-5258780 בצירוף:
שם, מספרי טלפון (בית ונייד), כתובת מדויקת של נקודת
ההאכלה, שעות האכלת החתולים, מספר החתולים המשוער.
זמן ההמתנה: כ- 45 ימי עבודה.

הכתובת לעיון יותר מעמיק:

http://www.tel-aviv.gov.il/animals/default.asp

shoonra
Friday 29/03/2002, 16:05
אותי זה קצת מפחיד, למסור לעיריה פרטים כאלו
כשיגמר התקציב לסירוס (ומי שמכיר את מדינת ישראל יודע שזה יקרה מאוד מהר), הם ישתמשו במידע להרעלות ולתפיסת החתולים
ניתוח כזה עולה לפחות 300 שקלים אצל וטרינר, מה גם שהחתולים צריכים טיפול לאחר מיכן

מי יטפל בחתולי הרחוב לאחר הניתוח?

לי זה לא נשמע משהו תמים
אבל יכול להיות שזה רק אני שרואה כאן קונספירציה :hair:

צב ים
Friday 29/03/2002, 16:28
יש משהו בדבריך :hair:
אבל...
לדוגמא, אמא שלי הזמינה "עיקור וסירוס" מאחת האגודות שליד הבית שלי, וזה עלה לה הרבה מאד מכספה הפרטים, למרות שאלו חתולי רחוב של דודה השכנה שלי ושל ההורים שלי (שלא טרחה לשלם פרוטה, אבל נותנת הרבה אוכל לחתולים). אנחנו מאכילים אותם כל הזמן, ומכיוון שהמספר שלהם הלך וגדל אמא שלי החליטה שזה מוגזם... מכאן אפשר להבין לבד... :hair:

בכל אופן, אני מכירה סיפורים של עירוניים תל אביביים שעשו את זה כמה פעמים והחתולים עוקרו וסורסו והוחזרו לרחוב בשלום.

בעקבות שיחה עם הוטרינר - בתנו לחיות לחיות, לאחר שראיתי משלוח גדול במיוחד של חתולי רחוב לעיקור וסירוס, הוא אמר שהם מסרסים ומעקרים ומשאירים אותם זמן מסויים להתאושש, ולמעקב זמן קצר ואחר כך משחררים אותם חזרה ושהם לא "פותחים" את הפצעים שלהם כמו החתול ה... (הטיפש) שלי, התפרים נופלים ומתמוססים אחרי 3 שבועות, לכן הם עשויים ממעיים של חזיר. אין לי מושג כמה זמן בידיוק הם נשארים להתאוששות, אבל אני אברר בביקור הבא שלי בתנו לחיות לחיות.

קראתי לא מעט על סיפורים של מגדלי חתולים, שבחצרותיהם התקבצו המוני חתולים והם קראו למועצה המקומית שתבצע (בחינם) עיקור וסירוס - יש כמה מקומות כאלו...יש אנשים טובים במערכת השלטונית - אך מעט מידיי.

shoonra
Saturday 30/03/2002, 12:39
אני בכל זאת לא הייתי עושה את הדבר הזה

אם רוצים שהחתולים יפסיקו לבא לחצר מסויימת (דבר "שכאדם שדם חתולים זורם בעורקיו "ממש לא מובן לי) יש דרכים יותר הומניות לעשות את זה
כמו הפסקת חלוקת המזון והמים במקום - דבר שיגרום לרוב החתולים להפסיק להופיע
כמו הפסקת היחס כלפי החתולים - ברגע שמפסיקים להאכיל וללטף אותם הם מבינים את המסר
וכמו כלב קטן ומעצבן (לא גדול וצמא לדם!!) ,שיסתובב בחצר לשבועיים שלושה, יפיץ את הריח שלו ויגרום לנטישת החתולים
מה שנקרא לוחמה ביולוגית

אגב מה שאמרת
"בעקבות שיחה עם הוטרינר - בתנו לחיות לחיות, לאחר שראיתי משלוח גדול במיוחד של חתולי רחוב לעיקור וסירוס, הוא אמר שהם מסרסים ומעקרים ומשאירים אותם זמן מסויים להתאושש, ולמעקב זמן קצר ואחר כך משחררים אותם חזרה ...."
זה קצת מזכיר לי דברים אחרים :candle: :candle:
מה שגורם לי יותר סלידה מהעיניין

צב ים
Monday 01/04/2002, 01:18
אגב מה שאמרת
"בעקבות שיחה עם הוטרינר - בתנו לחיות לחיות, לאחר שראיתי משלוח גדול במיוחד של חתולי רחוב לעיקור וסירוס, הוא אמר שהם מסרסים ומעקרים ומשאירים אותם זמן מסויים להתאושש, ולמעקב זמן קצר ואחר כך משחררים אותם חזרה ...."
זה קצת מזכיר לי דברים אחרים :candle: :candle:
מה שגורם לי יותר סלידה מהעיניין

בררתי ובדקתי - "תנו לחיות לחיות" היא האגודה היחידה בארץ שלא מרדימה חיות. כל שאר האגודות כן מרדימות חיות. גם כהוכחה לכך, ב"תנו לחיות" יש הרבה כלבים בוגרים ותיקים שנמצאים שם כמה שנים טובות. את הכלבים הם משאירים אצלהם ואת החתולים המעוקרים ומסורסים משחררים חזרה.

למה לא לגדל חתולי רחוב? מאז שהם נמצאים בחצר שלנו אין לנו נחשי צפע (בלי עין הרע) אין עכברים, אין תיקנים ואין יונים, לפני כל החתולים הללו, הכלבה שלי - בילי מצאה 7 נחשי צפע, ואפילו אחד כמעט הכיש אותי"כשנח" לפני הדלת...

shoonra
Monday 01/04/2002, 04:57
חשבתי גם על עוד משהו
אם יש משלוחים כל כך גדולים של חתולים, איך הם יודעים בדיוק איזה חתול להחזיר לאיפה?
זה ידוע שחתולים הם חיות טריטוריליות , וחתול זכר שנלקח מהטריטוריה שלו והוחזר לטריטוריה של חתול אחר (מה גם שהוא עדיין חלש מהניתוח) לא צפוי לחיים קלים

צב ים
Monday 01/04/2002, 05:30
הם אוספים במרוכז חתולים ממקום אחד. יש הרבה חתולים שמאכילים אותם, מתקשרים לאדם המתאים, והוא בא לאסוף ומחזיר אותם.

shoonra
Monday 01/04/2002, 10:00
זה עדיין לא מניח את דעתי
אני לא הייתי "מלשין" :green: על החתולים שאני מאכיל בחצר

קובי
Monday 01/04/2002, 11:16
אני לא מבין מה הקושי כאן שונרא :o . אבא שלי עובד בבית החולים אבארבנאל, ויש להם שם אוכלוסייה ענקית של חתולים (אבל ממש ענקית). כשהתחילו לדבר על כך שיש "יותר מדיי חתולים" הציעה התברואנית של אברבנאל "לטפל" בבעייה ואף הזמינה מדביר עם מלכודות וכו'.

אבא שלי והעובדים לא הסכימו לשיטת העבודה הזו, מכיוון שהיא לא אנושית ומרושעת, ופנו ל"תנו לחיות לחיות" שבאו, לכדו את חתולי בית החולים, עיקרו וסרסו אותם, נתנו להם להשאר קצת בשביל להחלים שם והחזירו את כולם לבית החולים, הבית שלהם והטריטוריה שלהם.

לגבי העירייה
אני לא חושב שהעירייה מחזיקה "רישומים" של ריכוזים גדולים של חתולי רחוב כדי ללכת ולהרוג אותם אח"כ - נשמע קצת יותר מדיי מופרע אפילו בשביל מוסד בירוקרטי מטורף והזוי למחצה כמו עירייה. אם פונים אליהם ואומרים "יש לנו יותר מדיי חתולים, בואו להדביר" - זה יותר הגיוני מאשר החזקת רישומים שאומרים שברחוב זה וזה יש כך וכך חתולים שכשיגמר לנו התקציב נלך ונחסל.

אם עיריית תל אביב באמת היתה רוצה לחסל את חתוליה, מדוע היא מסרסת/מעקרת ואף דואגת לנקודות האכלה בשבילם ?

אוליי אני טועה, אבל כבר יצא לי לשמוע כמה פעמים על מבצעי סירוס ועיקור של חתולים.
אוליי קשה להאמין - אבל עוד יש אנשים טובים בעולם :green:

shoonra
Monday 01/04/2002, 14:41
אכן קשה להאמין
קשה מאוד להאמין :roll: .....

במיוחד עם הנסיון שיש לי עם העיריה במקום מגורי

shandi
Wednesday 03/04/2002, 04:01
שלום..
אני אחותה הקטנה של צב ים...
ובכן, כמו שאחותי אמרה, אימנו אכן הזמינה שירותי עיקור וסירוס...
לאחר העיקור הם היו עייפים כמובן.. אבל אחרי שהתאוששו הם התנהגו כמו קודם והיה יותר כיף לחשוב שלא נצטרך לטפל באוכלוסייה דיי גדולה.. יש לנו כעשרה חתולים בחצר.. הכלבות הביתיות כבר מאומנות לא לרדוף אחריהם.... :lol: :lol: :lol:
וזהו מבצע מבורך ביותר. הייתי שמחה אם שאר התושבים היו עושים כמו אימי...
לחתולים מסורסים ומעוקרים יש סימן היכר, חותכים להם חלק קטן מאוזן שמאל, אל דאגה, זה מחלים לאחר זמן מה, וככה אם יתבצע איזשהו אימוץ או איסוף או כל דבר אחר, וירצו לעקר אותם, יידעו שהם חתולי רחוב מסורסים.
בברכת לילה טוב,
שאנדי :roll: