צפה בגרסא המלאה : [url]www.aquariamania.com[/url]

קובי
Sunday 24/03/2002, 02:11
אם תסתכלו היטב - תראו שיש לפורום חסות של אתר קטן ונחמד בשם "אקווריה מאניה", שיחזור ביום ראשון 24.03.2002 (בעזרת השם) לפעולה אחרי חודשים של אי פעילות מסיבות טכניות. האתר לא שינה מתכונת ולמעשה לא יהיה ניתן להבחין בשינויים יוצאי דופן, אך למעשה הוא נכתב כולו מחדש (דף אחרי דף) כדי שיהיה נוח יותר לטפל בגדילה המתמדת שלו (והוא כל הזמן גדל). כתבות, מאמרים, תמונות מן האקווריומים וכו' יתקבלו בברכה.

ניתן להתחיל לשלוח כבר עכשיו אינפורמציה, לתיבת הדואר האלקטרוני שלי. למי שרוצה לפרסם את האקווריום שלו באתר מתבקש לעשות את הדברים הבאים:
1. לצלם את האקווריום שלו משני הצדדים, מן המרכז, ותמונה כוללת של האקווריום והסטנד (כולל תאורה אם זה רלוונטי ויפה).
2. לציין בכתוב - את גודל האקווריום ונפחו, תוצרת, טיב המים (וערכיהם), דגים שגדלים שם, צמחים (אם יש), תאורה, ציוד (אפשר גם פירמות אם רוצים) ואפשר בהחלט להוסיף כמה מילים מעניינות על האקווריום וההיסטוריה שלו.

כתחליף אפשר לשלוח לי (כמו שעשו עד עכשיו כבר shoonra ו יאיר) כתובת לאתר משלכם עם תמונות האקווריום.

לגבי מאמרים - אנא נסחו אותם היטב (אני שומר לעצמי זכות לערוך מלל במאמרים, אבל הקרדיט ישאר של הכותב כולו). אפשר להגיב למאמרים שקיימים באתר בצורת מאמרים נוספים שישורשרו (למעשה, כל המאמרים באתר בנויים בנוסח של "פורום"). ניתן לתרגם מאמרים מאנגלית (תוך נתינת קרדיט לכותב המאמר המקורי, וצירוף לינקים של המאמר המקורי). מאמרים על דגים להרחבת האינדקס יתקבלו בברכה מכיוון שאני שואף להגדיל את האינדקס ככל הניתן. במקרה כזה, אודה לכם אם תשלחו לפחות שתי תמונות של הדג.

חבר'ה - תחזיקו אצבעות, האתר שלנו יוצא שוב לדרך. (ד"א - החלטתי שלא לאפס את מונה הכניסות, אז אל תתפלאו לראות שיש בו למעלה מ - 12000 כניסות עד עכשיו!).

תיבת הדואר האלקטרוני שלי:
cobihay@bigfoot.com

קובי
Thursday 28/03/2002, 22:44
אוקיי - האתר קיבל את כתובתו החדשה והוא ערוך ומוכן לקראתכם. בואו בהמוניכם:
http://www.aquariamania.com

קובי
Saturday 18/05/2002, 05:17
האתר עודכן - נוספו שני אקווריומים חדשים לחלק "עיצובים". לכו לראות !

קובי
Friday 24/05/2002, 01:22
עדכון חדש באתר: דג שבוע חדש ותודה רבה לאסף !
בימים הקרובים לא יהיה שום עדכון - אני דיי בלחץ בגלל מבחן.

עמכם הסליחה

קובי
Thursday 30/05/2002, 15:13
[חברים, מבלי להעליב אף אחד, הסרתי את ההודעות ששואלות שאלות על האתר שלי מהעץ הזה. אני מעוניין להפוך אותו לעץ "רשמי", מעין לוח מודעות לשינויים באתר. אם יש לכם השגות לגבי האתר, אנא פתחו עץ חדש ואני מבטיח להתייחס לכל דבר ברצינות הראוייה]

והנה משהו חשוב:
1. דג השבוע הוא "טטרה אף אדום" ותודה רבה לאסף !
2. מאמר חדש נוסף לאתר(ותודה לווילד בלו, המומחה שלנו לצמחים).

מומלץ לקרוא. גשו לחלק "מה חדש".

asaf
Friday 07/06/2002, 13:43
לכולם:
יש פרופיל חדש באתר על האנציסטרוס, אז כל מי שמעוניין להלחם באצות וחושב לקנות אחד, שילך לראות...(אני כתבתי :D )
http://www.aquariamania.com/fish/ancistrus.htm

קובי
Saturday 22/06/2002, 21:04
הוספנו את אקווריום הדיסקוסים המדהים של ווילד בלו לחלק "עיצובים"
הכנסו להזיל ריר.

(אני שב ומתנצל על כך שהאתר לא מעודכן לעיתים קרובות - מבחנים...)

קובי
Sunday 30/06/2002, 01:14
חברים וחברות ! האתר עבר עדכון!
ראשית כל - הוסף חלק שני ל"מדריך גידול צמחים" של אלעד
בנוסף - הוספנו שתי גלריות: האחת של אלנה והשנייה - של יוסי.
תהנו !

קובי
Monday 15/07/2002, 22:17
יש שני עדכונים באתר:
1. מאמר שבוע חדש, באדיבותו של אסף, על אצות והמלחמה באצות.
2. תמונת שבוע חדשה.

מצפה לתגובות

קובי
Monday 22/07/2002, 02:12
מאמר שבוע חדש ונפלא הוסף לאתר - והוא דן בשרימפסים למים מתוקים - תוך התמקדות בשרימפ הג'פוניקה. המאמר נכתב על ידי אסף ואלעד.

קובי
Sunday 15/09/2002, 16:26
היו כמה שינויים שלא עודכנו כאן מכיוון שהפורום נפל, וכמובן - יש חדש באתר!

1. דג שבוע חדש - הדיסקוס.
2. פרופיל נוסף באתר - הבוטייה הפקיסטני השנוי במחלוקת.
3. מתכון למזון קפוא בסיסי והצעות לתוספות. הדגים שלכם יאמרו לכם תודה.
4. כתבות משעשעות על דגים הוספו לחלק "מן העיתונות".

בנוסף - ברצוני לאחל לכולכם צום קל וגמר חתימה טובה. אני מצטער אם אי מי נפגע במהלך השנה מדבר מה אותו עשיתי או אמרתי. תהיו בריאים חבר'ה

קובי
Friday 27/09/2002, 01:48
מאמר חדש / ישן של אלמיניסטר - על פילטרציה בסיסית, נוסף לאתר.

חג סוכות שמח לכולכם !

קובי
Wednesday 16/10/2002, 12:01
דג השבוע - הרמירז. מאמר מקיף וממצה באדיבות wild blue.

קובי
Wednesday 16/10/2002, 23:39
ושתי תוספות מדהימות - "אקווריה מאניה" גאה להציג:
1. טבלה שבנה לנו wild blue - המחשבת רמות CO2 באמצעות מציאת pH וקשיות המים. השימוש בגדר חובה לכל אקווריומיסט שמחזיק צמחייה באקווריום. הטבלה נמצאת בחלק "מידע כללי"

2. מצגת גרפית אינטראקטיבית יפייפיה של Aquario, המדגימה כיצד עובדת "תיבת אוברפלו". תודה לבוני על העזרה בשילוב המצגת באתר. את המצגת תוכלו למצוא בחלק "עיצובים" - "עשה זאת בעצמך".

קובי
Sunday 20/10/2002, 23:51
פרופיל חדש על פירנאה אדומת בטן, נוסף לאתר. היכנסו והתרשמו.

קובי
Thursday 21/11/2002, 04:08
מצטער שלקח זמן - הלימודים, אתם יודעים 8)

מאמר חדש שתורגם בידי סקובידו 1 שלנו - על החזקת דיסקוסים באקווריום צמחייה.